RÅ OILS veido aliejų trio

Rå oils dovanoja tris veido aliejų mišinius, skirtingiems odos tipams ir poreikiams.

Ypatingos gamtos apsuptyje, Islandijoje, kruopščiai kuriami aliejų mišiniai, pelnė ne tik laimingų vartotojų, tačiau ir aliejaus nauda odai abejojančių, pripažinimą. Kuom jie ypatingi? Pirmiausia tai, kad ingredientai yra visiškai natūralūs, tokios formos, kokia gaunami iš gamtos. Be galo atsakingai parinktos sudedamųjų dalių proporcijos, tam, kad pasiekti maksimalų produkto veiksmingumą ir, žinoma, aukščiausios kokybės žaliava. Aliejai puikiai susigeria, nepalieka nemalonaus pojūčio ant odos. Natūralūs kvapai leidžia pasijusti arčiau gamtos. Nekemša porų. Rezultatas tikrai nustebins, kurį išvysite panaudojus šiuos produktus. 

Daugelį paauglių vargina odos bėrimai ir čia į pagalbą skubą Acne Therapy veido aliejus. Daugelis žmonių negali atsidžiaugti šio produkto veiksmingumu. Tikrai nuostabus jausmas matyti gražėjančią, švarėjančią odą ir didėjantis pasitikėjimo jausmas – didžiausia dovana brendimo laikotarpiu. Šis aliejus gali būti puikus produktas ir suaugusiųjų odai.

Skin Rescue padės esant situacijoms, kai reikia ypatingos pagalbos odai. Sausa, niežtinti, pažeista, sudirgusi, egzemos paveikta oda padėkos už šį gėrį.

Eternal Radiance tada, kai reikia švytėjimo, tinkamas visiems odos tipams ir tiems, kurie jaučia begalinę meilę natūraliems aliejams ir jų teikiamai naudai!

Mums taip pat labai patinka šiuos aliejus panaudoti veido masažui, masažui Gua-Sha akmeniu. Tai akimirkos, skirtos pabuvimui su savimi!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top