AMLY veido dulksnos

Papildyk Atgaivink Atnaujink

AMLY veido dulksnos, pirmieji kompanijos produktai, kuriais prasideda švarios sudėties ir natūralių grožio priemonių gamybos kelionė. Mintis, sukurti šiuos produktus, gimė po to, kai buvo atrastas šaltinio vanduo, kuriame gausu sidabro, AMLY organiškoje, laukinių gėlių pievoje Anglijoje. Sudėtyje natūraliai esančios sidabro druskos turi antibakterinių ir antivirusinių savybių. Sidabras taip pat yra puikus antioksidantas, reguliuojantis odos florą ir skatinantis audinių regeneraciją. Vandenį papildžius augalais, gėlių vandenimis, išskirtiniais eteriniais aliejais, ypatingai aktyviais komponentais, rezultatas – tikrų tikriausia augalų alchemija.

Kiekviena dulksna yra pelniusi po apdovanojimą skirtinguose konkursuose.

Radiance Boost veido dulksna - itin drėkinanti, atgaivina pavargusią, įtemptą odą. Žemiškas, gėliškas, gaivus ir pakylėjantis aromatas pažadins gražius jausmus.  19 augalų ir 5 bioaktyvūs komponentai.
Digital Detox veido dulksna – mineralais turtinga, apsauginė veido dulksna. Kovoja su žalingais aplinkos faktoriais. Gyvybingas, šviežias kvapas su žaliomis natomis. 15 augalų ir 9 bioaktyvūs komponentai.
Beauty Sleep – ramina, skatina natūralų miegą, intensyvina kolageno gamybą nakties metu ir DNR atsistatymą. Minkštas, svajingas kvapas su pudriškai saldžiomis natomis. 17 augalų ir 6 bioaktyvūs komponentai.

Sunku įsivaizduoti dieną be AMLY !

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top