Calendula

Calendula, po ilgų ieškojimų ir atradimų susikūręs prekinis ženklas. Lot. Calendula officinalis reiškia vaistinė medetka. Tai augalas, kurio nuostabiosios savybės žinomos dar nuo senų laikų. Medetka išsiskiria nepaprasta draugyste su saule, vakare, jai nusileidus, ji ramiai suglaudžia savo žiedą. Tai parodo, kokie nepaprastai jautrūs yra augalai. Medetka – sveikos odos simbolis, sprendžianti daugybę jos problemų, ji- saulės šviesa ir pakili nuotaika. Štai kodėl medetka tapo Calendulos simboliu. Mūsų tikslas, kad rūpinimasis savimi, taptų kiekvienos dienos ypatingomis akimirkomis. Šių dienų gyvenimo tempas žmones skatina būti vis labiau sąmoningais ir bent kelias minutes per dieną skirti laiko pabuvimui su savimi. 

Grožio ritualai, su mūsų siūlomais produktais, ne tik pagerina odos būklę, sprendžia tam tikras problemas, tačiau nuramina mintis, atpalaiduoja ir skatina pasitikėjimą savimi.

Mūsų manymų, dabartiniame mokslo atradimų pasaulyje, be galo didelė pažanga padaryta natūralių produktų kūrimo srityje! Tad save gerbiantis, tausojantis aplinką ir gamtą žmogus, turi pagalvoti, kuom jis prausiasi, kokį kremą perka ir kokio rezultato tikisi! 

Calendula parduotuvėje galite įsigyti pačios aukščiausios kokybės natūralių produktų veido ir kūno priežiūrai. Šiandien tai taip paprasta pasirūpinti savimi ir džiaugtis puikiais rezultatais. Pasirink produktus, kurie veikia ir kurių pagalba veiki Tu!

  • Veiksminga, kokybiška ir efektyvu. Kruopščiai kurtos formulės, veiksmingumas įrodytas tyrimais. Atsakingas požiūris į ingredientų kokybę. Akivaizdūs rezultatai naudojant.
  • Pasitikėjimas savimi. Jausmas, kai žinai, kad darai viską ką gali geriausia dėl savęs padaryti, skatina pasitikėjimą savimi.
  • Pagarba sau. Švarios sudėties, natūralių produktų naudojimas įrodo, kad gerbi save ir Tave supančią aplinką. 
  • Emocinės būsenos gerinimas. Daugelis, sudėtyje esančių augalų, pasižymi raminančiomis, atpalaiduojančiomis, nuotaiką gerinančiomis savybėmis.
  • Mokslo indėlis. Kompanijos kruopščiai ir preciziškai dirba laboratorijose, kad mus pasiektų inovatyvūs gaminiai.
  • Ateities produktai. Kad oda būtų sveika ir švytinti, jai nereikia sintetinių medžiagų, kurių kai kurios nesuyra net tūkstančius metų ir nusėda mūsų kūne. Naudok, tai kas sukurta gamtos ir prisidėk prie jos šaltinių išsaugojimo ir džiaukis rezultatais, kuriuos pastebėsi ne tik Tu.
  • Tvarumas. Atsinaujinančių šaltinių naudojimas, suyrančios ir perdirbamos pakuotės, vandens tausojimas gamybos procese.
  • Esi ypatingas. Augalai pasižymi gydomosiomis galiomis ir tai – ne paslaptis. Tapk dalimi šio nuostabaus proceso ir jauskis ypatingu.
  • Laikas skirtas maloniems dalykams. Dar niekada odos priežiūros rutina nebuvo tokia maloni ir džiuginanti. Pirmiausia, nereikia pergyventi dėl rezultato, nes jis garantuotas, o antra – kvapų pasaulis, poveikis, maišymas, tekstūra, pojūtis, nukels ten kur dar niekada nebuvai!
  • Apdovanojimai. Tikrai ne vienas ir ne keli produktai pripažinti garsių ekspertų, mokslininkų, grožio specialistų, vartotojų. Ar reikia dar svaresnio įrodymo?

Trumpai apie mane 

Dabar aš jau suprantu, kad Calendulos įkūrimo istorija prasideda dar nuo mano vaikystės. Visada jaučiau nepaprastą meilę augalams ir jų gydomosioms galioms. Pamenu, kaip gamindavausi veido kaukes iš serbentų ir kitų gėrybių, darydavau užpilus su įvairiomis žolelėmis ir be galo tikėjau, kad visa tai nepaprastai veiksminga. Gyvenimas pakrypo ta linkme, kad baigiau Medicinos Mokslų Universitetą ir gavau gydytojos diplomą. Pasitikėjau medicina ir mokslu, tačiau visada gyvenau ta mintimi, kad yra kažkas daugiau, kol galiausiai natūralumas užėmė pirmąją vietą ir aš  įsitikinau augalų galia kurti stebuklus. Supratau, kad žmogui panorėjus, jis gali būti sveikas, gražus ir  laimingas. 

Baigiau daug mokymų apie žoleles, eterinius aliejus, natūralius gydymo metodus, botaninės parfumerijos mokslus, kol galiausiai nusprendžiau žengti žingsnį ir atidaryti natūralių ir organiškų prekių parduotuvę Klaipėdos senamiestyje. Kruopščiai atrinkau produktus iš skirtingų pasaulio kampelių, su nuostabiomis kompanijų filosofijomis apie tvarumą, gamtos išsaugojimą, aukščiausią kokybę, veiksmingumą, biotechnologijų pritaikymą produktų kūrimo procese ir svarbiausia, meilę. Meilę svajojant, meilę kuriant ir perteikiant ją su kiekvienu visiškai natūralaus produkto buteliuku. Tai kremai, aliejai, drėkikliai, serumai, kaukės ir dar daugiau visokio gėrio veido ir kūno priežiūrai.

Būkite sveiki ir gražūs, pasitikintys savimi ir tikintys gražesniu ir sveikesniu rytojumi, o svarbiausia suvokiantys, kad Jūs esate ateitis!

                                                                                                                                                                                                                                                        Nuoširdžiai,
                                                                                                                                                                                                                                                            Evelina

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top