Grąžinimo tvarka

Klientas įsigijęs prekę INTERNETU turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti prekės ir ją grąžinti.


Tokiu atveju:

  • Prekės pakuotė neturi būti pažeista, o prekė kartu su pakuote nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos.
  • Prekė negali būti pradėta naudoti ar bandyta naudoti.
  • Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.

PASTABA. Kosmetikos priemones galima gražinti per 14 kalendorinių dienų, pažymime, kad 2011 m. spalio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2011/83/ES dėl vartotojų teisių taikymo gairėse yra nurodyta, kad pirkėjas turėtų elgtis su preke ir ją apžiūrėti tik tokiu pačiu būdu, kaip jam būtų leista tą atlikti parduotuvėje. Taip pat pažymėtina, kad Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje numatyta, kad grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei prekės nepraradusios prekinės išvaizdos, taip pat vartotojas turi turėti įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo. Gavus prekių gražinimą neatitinkantį gražinimo sąlygų, prekės bus siunčiamos atgal pirkėjui.

 

 

Klientas gavęs nekokybišką prekę turi nedelsiant susisiekti su pardavėju ir suderinti keitimo arba grąžinimo sąlygas.


Tokiu atveju:

  • Prekė bei pakuotė turi būti pilnos komplektacijos.
  • Pardavėjas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.

 

PASTABA. Jeigu kurjeris pristato pažeistą siuntą, paprašykite kurjerio, kad Jums esant surašytų siuntos pažeidimo aktą ir apie tai informuokite mus el.paštu: info@calendula.lt  

 

Pageidavimą grąžinti prekę Klientas pareiškia susisiekęs el. paštu: info@calendula.lt 

 

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks Calendula parduotuvę, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. Calendula sau pasilieka teisę nepriimti atgal Prekių, neatitinkančių reikalavimų. Įvertinus grąžintas prekes ir atitinkant reikalavimus, per 10 d.d. į Jūsų sąskaitą bus grąžinami pinigai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top