AYUNA Terra Viva

Sveikas švytėjimas, sklindantis iš vidaus ir spinduliuojantis jaunatviškumu.

Terra Viva tai naujausias, limituoto leidimo, kompanijos Ayuna kūrinys, tvariame rankų darbo indelyje, talpinančiame aukščiausios kokybės, inovatyvų produktą. Terra Viva – gyvybę teikiantis nektaras, sukėlęs revoliuciją „švarios“ kosmetikos rinkoje ir vaidinantis svarbų vaidmenį vitamino D ir lamisterolio sintezėje, tuo būdu suteikdamas odai spindesį, elastingumą ir gyvybingumą. 

Vitaminas D nurungė savo konkurentus, vitaminus A, C ir E ir tapo dėmesio centru kosmetikos moksle. Vitamino D svarba odos priežiūroje – tai apsauga nuo priešlaikinio senėjimo, neigiamos aplinkos šviesos, odos barjerinės funkcijos ir drėgmės lygio palaikymas, antimikrobinis poveikis,  mikrocirkuliacijos gerinimas. Paslaptis tame, kad šio esminio mikroelemento optimalaus lygio skatinimas kuria vadinamąjį „Odos D“ efektą ir tuo būdu suteikia odai sveiką švytėjimą, sklindantį iš vidaus ir spinduliuojantį jaunatviškumu.

Terra Viva itin lengvos, malonios ir šilkinės tekstūros kremas – serumas, atkartojantis  nektarą, gryniausią gėlių energijos formą. Jo pagrindą sudaro organiškai aktyvūs ingredientai su molekulinės biotechnologijos komponentais. Tai gyvybės šaltinis odai, kuris akimirksniu pašviesina, sulygina jos spalvą, suteikia elastingumo ir skaistumo. 

Sveika ir gaivi, intensyviai pridrėkinta oda! 

· 100% Natūralu  · Organiška  · Inovatyvu ·Ecocert/Natrue/Cosmos · ISO 16128 · Tinka veganams · Draugiška gyvūnams

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top