Susie Mermaid

PAJŪRIO ĮKVĖPTA LINIJA

Įkvėpti jūros ir pakrančių, kur gyveno, dirbo ir keliavo įkūrėja Susie, pagrindiniai ingredientai yra jūriniai dumbliai, kuriuose gausu vitaminų, amino rūgščių, mikroelementų ir maistinių medžiagų, gaunami iš Anglijos ir Airijos pakrančių. Sumaišomi, gražinančiomis savybėmis pasižymintys jūriniai dumbliai su augalinėmis veikliosiomis medžiagomis, gautomis iš ekologiškai surinktų  žolelių, vaisių ir kitų augalų. Odos būklę gerinantys ingredientai, buvo atrinkti dėl didelio antioksidantų kiekio ir holistinių savybių. Ši odos priežiūros kolekcija yra sukurta tam, kad suteiktų juslinę patirtį, savęs puoselėjimo ritualus ir pabėgimo akimirkas.

KĄ REIŠKIA BŪTI UNDINE?

Mūsų „undinės“ yra tarpusavyje visuotinai sujungtos dvasios laisve, išmintimi ir aistra gyvenimui. Kaip potvynis nuolat atsinaujina, undinė prisitaiko prie nuolat besikeičiančio gyvenimo atoslūgio ir ši energija yra įtraukta į Susie Mermaid kolekciją ir filosofiją. Susie autentiškumas puoselėjančiose srityse, persikelia į natūralius odos priežiūros produktus, galinčius pagerinti emocinę gerovę ir suaktyvinti odos spindesį nuo galvos iki uodegos.

ŽENKLO VERTYBĖS

SĄMONINGOS PAKUOTĖS IR GAMYBA

Susie Mermaid renkasi tvarumą viso gamybos proceso metu. Su meile, gaminami rankomis, tvarūs grožio produktai yra ruošiami mažais kiekiais Anglijoje. Jie yra švarūs, netoksiški ir sudaryti iš ekologiškų, natūralių ingredientų. Ekologiški ingredientai sudaro nuo 64% iki 98%.

Naujai pristatytos, aukščiausios kokybės Susie Mermaid stiklo pakuotės yra aukštos kokybės ir perdirbamos.

Stiklo indai gali būti naudojami ilgą laiką, juos pritaikant kitiems tikslams, o pakavimo medžiagos yra kompostuojamos ir perdirbamos. Siekdami sumažinti anglies pėdsaką, nuolat stengiasi tobulinti  pakavimo metodus, medžiagas ir gamybą.

PRABANGI, NATŪRALI IR ORGANIŠKA

SUSIJŲSI SU SAUSUMA IR JŪRA

Prabangi, holistinė odos priežiūros kolekcija, sujungia kosmetikos mokslą su pažangiomis formulėmis, kuriančiomis daugiafunkcius produktus, atliekančius įvairias užduotis, kad akimirksniu būtų matomi rezultatai ir tuo pačiu kuriama ilgalaikio naudojimo nauda. Stiprus, kasdieninis antioksidantų, mineralų, maistinių medžiagų ir nepakeičiamųjų riebalų rūgščių mišinys, skirtas regeneruoti, drėkinti, patobulinti, apsaugoti ir skatinti odos spinduliavimą nuo galvos iki uodegos.

Netestuotos su gyvūnais ir veganiškos odos priežiūros priemonės yra sukurtos be parabenų, naftos chemijos produktų, sintetinių dažiklių, sintetinių kvapų, kancerogenų, nitrozaminų, PEGS (polietilenglikolių), SLS (natrio laurilsulfato), SLES (natrio laureto sulfato), GMO arba mineralinio aliejaus.

UNDINĖS DVASIA

Nežemiškas grožis visuose gyvenimo etapuose

Turėdama gilų ryšį su gamta, ypač su mėnulio galia ir jos perduodama energija, Susie palaimina kiekvieną produktą pagal jauno mėnulio ritualą, panaudodama gydomąsias, naujų galimybių, pozityvumo ir gausos galias, pernešdama šias vibracijas į kompozicijas, kurios patenka ant kiekvienos undinės pirštų galiukų.

 
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top