Rå oils

MAMOS – DUKROS PROJEKTAS

Rå oils įsikūrė 2013 m., kai Fridai (dukrai) pagaliau pabodo ieškoti sprendimų dėl spuoguotos odos būklės gerinimo, kuri ją kankino nuo ankstyvos paauglystės.

Bėgant metams ji išleido daugybę pinigų, tiek nereceptiniams odos priežiūros produktams, tiek privatiems dermatologams, taip pat patyrė du skausmingus roakutano gydymo kursus ir atsisakė visų maisto produktų, kurie, kaip manoma, buvo susiję su spuogų atsiradimu . Nepaisant viso to, jos spuogai niekada neišnyko, o stiprus gydymas vaistais paliko jos veidą labai randuotą.

Būtent tada grožio terapeutė, o vėliau ir aromaterapeutė Elin (mama) nusprendė perimti reikalus į savo rankas. Ji daug skaitė apie aliejų galias ir buvo įsitikinusi, kad jie gali tapti jos dukters problemos sprendimu.

Ji pradėjo eksperimentuoti gaminant aliejų mišinius ir kuo daugiau eksperimentavo, tuo labiau įsitikino, kad aliejai gali būti ne tik spuoguotos odos sprendimu. Būtent tada ji nusprendė, kad jai reikia daugiau sužinoti apie aliejus, todėl tapo sertifikuota aromaterapeute.

Po kelių mėnesių bandymų, pagaliau atrado optimalų mišinį į  spuogus linkusiai odai. Pradėjus naudoti aliejų, Fridos odos būklė per kelis mėnesius smarkiai pagerėjo, kol tapo visiškai švari – ir išliko švari!

Pamačiusi nuostabius rezultatus, Elin sukūrė kitą aliejų mišinį, draugui, kenčiančiam nuo psoriazės. Situacija buvo labai bloga, kiekvieną naktį, miegant, oda pradėdavo kraujuoti. Panaudojus aliejų mišinį, psoriazės paveikta oda taip pagerėjo, kad nustojo niežėti, o paraudimas ir patinimas sumažėjo.

Grįžtant prie Fridos istorijos, jos spuogai visiškai išnyko, tačiau oda vis dar liko labai randuota. Kartu jos pradėjo kelionę, ieškant tobulo mišinio, skirto gydyti randus nuo spuogų. Tai buvo ilgas kelias, ieškant geriausių ingredientų ir tinkamo balanso tarp jų.

Galų gale visas sunkus darbas atsipirko ir jos sukūrė tobulą mišinį, randams nuo spuogų mažinti. Šiandien pirmą kartą per daugiau nei 10 metų Fridos oda yra sveika, švari ir lygi – be makiažo ji jaučiasi net dar gražesnė.

Šie aliejai yra Elin ir Fridos aistra, ir dėl to, kaip jos juos myli ir kaip juos myli draugai, šeima ir grupės, kurios testuoja – nori jais pasidalinti ir parodyti pasauliui natūralių aliejų galią.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top