Myhavtorn

MyHavtorn kompanijos produktai yra ypatingas maistas odai ir kūnui. Didelė dalis to, ką tepame ant odos, absorbuojama mūsų kūno. Atsižvelgiant į tai, Myhavtorn produktai yra pagaminti iš natūralių, grynų, ekologiškų ir tvarių ingredientų.

Mes tikime, kad odos priežiūra yra malonumas tiek kūnui, tiek sielai. Jau seniai žinoma teigiama šaltalankių aliejaus nauda kūnui. Šaltalankių aliejų sumaišome su kruopščiai atrinktais kitais natūraliais aliejais, tokiais kaip argano, avokado ir dygminų.

Nuostabios šaltalankių aliejaus savybės žinomos jau seniai. Aliejuje gali būti iki 485 mg karotinoidų 100 g kiekyje ir antioksidantų. Žinoma, kad šaltalankių aliejus turi gydomąjį poveikį nuo egzemos, opų ir nudegimų. Aliejus maitina odą dideliu antioksidantų kiekiu ir padeda atkurti sveikos odos būklę.

Myhavtorn tikslas – gaminti produktus, kurie yra lengvai naudojami ir suteikia odai nepaprastą švytėjimą. Šaltalankių ūkis yra įsikūręs nuostabiame Bollebygd slėnyje, Švedijoje, kurio žemė yra turtinga mineralais.

Šaltalankių aliejus – turtingas antioksidantais ir nepakeičiamomis riebalų rūgštimis.

Nuo ledynmečio laikų, šaltalankių medžiai augo Švedijoje. Kinai šimtmečius naudojo šį augalą įvairiems negalavimams gydyti. Azijoje šaltalankių medžiai yra paplitę ir auga Himalajų kalnų šlaituose. Švedijoje šaltalankių medžių rasite pakrantės juostose iš šiaurės į pietus. Medžiai dovanoja gražias raudonai oranžines uogas. Visiškai suaugę šaltalankiai gali duoti iki 15 litrų uogų. 

 
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top