FI-NE

APIE MUS

Kaip viskas prasidėjo? O prasidėjo 2016 m. birželio mėnesį, sukuriant vienintelį produktą: Fine Vetiver Geranium natūralų kreminį dezodorantą. Po mėnesio, kai viskas buvo išparduota, prireikė mėnesių, kad galėtume patenkinti vis didėjančią paklausą.

Bėgant metams, Fine išaugo: atsirado naujų kvapų ir dizaino spendimų. Naujausias šeimos narys yra maža, tačiau išskirtinė veido priežiūros ir kūno linija.

Gamyba

Mūsų natūralūs produktai gaminami glaudžiai bendradarbiaujant su įvairiomis Vokietijos laboratorijomis – visada laikantis griežtų ES kosmetikos gamybos įstatymų. Produktai yra 100% veganiški, ekologiški ir švarūs – be kenksmingų ingredientų ir aliuminio druskų.

Mes stengiamės bendradarbiauti su kuo daugiau regioninių partnerių ir remti socialines įmones. Mūsų gražiosios medinės mentelės, iš amerikietiškų riešutmedžių medienos, yra gaminamos antroposofinėse dirbtuvėse, skirtose žmonėms, turintiems ypatingų poreikių, su meile ir rūpesčiu. Popierinės pakuotės yra paruoštos kitose dirbtuvėse čia, Berlyne.

 

Tvarumas

Fine pasaulyje nuolat stengiamės išvengti plastiko ir kuo dažniau panaudoti perdirbtas medžiagas. 

 
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top