Ayuna

Tai, kas mus veda ir kasdien atneša pusiausvyrą.

 

AYUNA šūkis „Mažiau yra grožis“

Geriausi grožio rutinos rezultatai yra pasiekiami ne tada, kai nebėra ką pridurti, bet tada, kai nebėra ką išimti. Esame pasiryžę supaprastinti grožį – tikslingai maitinti odą, suteikiant tik pagrindinius  ingredientus, reikalingus maksimaliam efektui pasiekti. Rezultatas – pastebimai pagerėjusi odos tekstūra, raukšlių, paraudimo, tamsių dėmių sumažėjimas, elastingumo padidėjimas. 

Supaprastindami odos priežiūrą, panaudojant efektyvias ir protingas formules, mes siūlome odai „daugiau“ su „mažiau“.

AYUNA. Nepriklausomas, išskirtinis ir tvarus. Mes kuriame produktus, kuriuose naudojami natūralūs, gryni ingredientai, išgauti ne masinės gamybos kiekiais.

Sukūrėme liniją specialiai tiems, kurie tausoja aplinką ir save, tačiau nenori aukoti patirties ir rezultatų, susijusių su prabangių produktų naudojimu. Į šią prabangią liniją meistriškai įtraukėme gamtos jėgą, tvarumą ir patirtį.

 

Unikali sensorinė patirtis

Esame specialistai, kuriantys unikalias tekstūras, siūlančias netikėtumo akimirkas. Tai, kartu su mūsų aromaterapija, stimuliuoja jusles.

 

Kiekvienas AYUNA aspektas buvo sukurtas atsižvelgiant į tvarumo filosofiją ir tai, kad „mažiau yra daugiau“. Nuo to, kaip gaunami mūsų ingredientai, iki pakuotės ir už jos ribų, mes sunkiai dirbome, kad iškeltume „žalias“ supratimo standartą.

 

99,9% mažesnis vandens pėdsakas

 

Mūsų natūralių šaltinių auginimui reikia 99,9% mažiau vandens nei tradiciniam auginimui ir taip išgaunami gryniausi ir švariausi ingredientai.

 

Technologijos

Patentuoti biotechnologiniai procesai naudojami, norint išgauti plazmą, kurioje gausu augalinių ląstelių faktorių ir fitopeptidų – labai koncentruotų botaninių molekulių, kurios išnaudoja visą gamtos jėgą ir išplečia jos naudą odai.

 

Natūralu ir organiška

Sudedamosios dalys yra natūralios kilmės ir, kai tik įmanoma, ekologiškos.

Visiškai nėra kenksmingų ingredientų

Tvarūs ir etiški šaltiniai

Auginimo metodai, panaudojant minimalius vandens ir anglies pėdsakus

Švarūs ir „žali“ gamybos procesai

Gryni augaliniai ingredientai be pesticidų ir herbicidų

Atitinka visus standartus

Visi ingredientai atitinka EcoCert, Natrue, Cosmos ir/ar  ISO.

Netestuota su gyvūnais ir sudėtyje nėra gyvūninės kilmės ingredientų

 

AYUNA šūkyje „Mažiau yra grožis“ produktų sudėtyje yra ingredientų, kuriuose gausu fitopeptidų, iš ciberžolės šaknies ir azijinės centelės, žinomos kaip ilgaamžiškumo augalas, padedančio odai išlaikyti regeneracinius gebėjimus ir plazmos, kurioje gausu augalinių ląstelių faktorių, iš žaliųjų morkų, arabiškos medvilnės ir granatų, kurie veikia įvairias odos funkcijas.

 
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top