Amly

AMLY yra modernus britų odos priežiūros prekės ženklas, elegantiškai sujungiantis nepriekaištingos gamtos galias ir senąją išmintį su pirmaujančiu bioaktyviu intelektu.

Susitikome 2015 m., norėdamos nukreipti savo entuziazmą ir holistinių terapijų žinias į mūsų ekologinį ūkį, esantį Anglijos kaime. Sujungdamos savo patirtį, mes dalijamės aromaterapiniu ir bioaktyviu laukinių gėlių pievų, senovinių miškų ir krūminių augalų gėriu, kurdamos apgalvotus produktus ir ritualus.

Skaidrumas ir vientisumas yra visų mūsų veiksmų pagrindas. Didindamos Anglijos botaninio paveldo žinomumą, mes įrodome jo išsaugojimo poreikį, pagarbiai besinaudodamos žemės dovanomis, kurdamos švarius, tvariai supakuotus gerovės sprendimus, kurie yra novatoriški, veiksmingi ir lengvai naudojami.

Įkūrėjos Lisa Smallpeice and Kerry Moore  

Pakuotė ir mūsų aplinka

Mes netestuojame su gyvūnais, o mūsų produktai yra PETA sertifikuoti. Dauguma produktų taip pat yra veganiški. Kiek galime, ieškome, auginame ir renkame žaliavas, skirtas mūsų produktų gamybai, savo 140 arų ekologiniame ūkyje. Mūsų augalinės kilmės veikliosios medžiagos yra tiekiamos etiškai ir tvariai.

Savo gaminius ir pakuotes gaminame pietryčių Anglijoje, kad sumažintume anglies pėdsaką ir palaikytume vietos ekonomiką.

Pakuotės yra perdirbamos ir suyrančios, jos yra sertifikuotos FSC, o tai reiškia, kad visos panaudotos plaušienos yra iš tvarkomų miškų.

Pakuotėse taip pat nėra sunkiųjų metalų, todėl balinimo proceso metu nenaudojamas kenksmingas chloras.

Naudojame violetinio stiklo butelius ir indelius, nes jie yra visiškai perdirbami, taip pat padidina ingredientų gyvybingumą ir veiksmingumą, suteikdami natūralų filtrą, kuris apsaugo ir pagerina mūsų produktų kokybę.

Popierinėse etiketėse nėra 100% medienos – gamybos procese išvengiame oro ar vandens taršos, rūgščių, šarmų ar baliklių.

Kompozicinės grybienos dėžutės

Naujosios pakuotės namų kvapų rinkiniams yra pagamintos iš tarpusavyje sujungto grybų tinklo, vadinamo grybiena, ir yra visiškai kompostuojamos bei tvarios. Kai pakuotė tampa nebereikalinga, ji gali suirti buitiniame komposte per beveik 30 dienų.

 
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top